top of page
Bi-lira-bile-yeter.jpg

Bİ'LİRA YETER!

Bir dilek tuttuğunuzu ve bu dileğinizin hayatınızın en zorlu zamanlarında gerçekleştiğini hayal edin. Şimdi yaşadığınız mutluluğun, bedeninizde yaratacağı olumlu etkilerinin ne boyutta olduğunu öğrenelim:

Doktorların elde ettiği bilimsel veriler doğrultusunda, dilek yolculuğu sürecinde gerçekleşen dileklerin çocukların enerji seviyesinde ve canlılığında %72 oranında bir etki ettiği görülmüştür. Enerji seviyesi artan çocuklarda %64 oranında hayata tutunma arzusu da artmış ve bu çocukların %42’si arkadaşlarıyla çok daha sağlıklı ilişkiler kurmuş, %39’u ise fiziksel sıkıntılarında azalma yaşamıştır. 

Yapacağınız Bi’Liralık bağışın, bir Dilek Çocuğumuz üzerinde yaratabileceği potansiyel etkiyi artık biliyorsunuz. 3-18 yaş arasındaki çocuklarımızı mutlu ederek, tedavilerine destek sağlayacak dileklerinin gerçekleşmesini istiyorsanız, aşağıdaki linklerden bağış yapabilirsiniz. Unutmayın, bir çocuğu hayata bağlamak için: Bi’Lira Bile Yeter.

Ekran Resmi 2022-06-08 12.28.34.png

SEDEF, 6, NÖROBLASTOM

Sedef 6 yaşında, Manisa’da yaşıyor, nöroblastom hastalığı ile mücadele ediyor. Hayat dolu cıvıl cıvıl bir prenses olan Sedef boyama yapmayı çok seviyor. Tedavi sürecinde en çok onu resim yapmak ve çizgi film izlemek mutlu ediyor. Hayalin nedir diye sorduğumuzda “bol bol boyama yapabileceğim bir laptopumun olmasını çok isterim” dedi.

Sedef’i hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz

02_erk_teddy_180x180 copy.jpg

KEREM, 7, LÖSEMİ

Kerem 7 yaşında, İstanbul’da yaşıyor, lösemi hastalığı ile mücadele ediyor. Birinci sınıfa başladığında hastalığı ile tanışan Kerem, arkadaşlarından uzak kaldığı için biraz üzgün. Eğitimine devam edebilmek ve online üzerinden arkadaşları ile oyun oynayabilmek için bir laptopa sahip olabilmeyi çok istiyor.

Kerem’i hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

07_erk_teddy_180x180 copy.jpg

MEHMET, 10, LÖSEMİ

Mehmet 10 yaşında, Diyarbakır’da yaşıyor, lösemi hastalığı ile mücadele ediyor. En çok vaktini evde kardeşleri ve muhabbet kuşu Limon ile geçiriyor. Yeşil rengini çok seven Mehmet’in, en büyük hayali sevdiği renklerle dolu bir yatak odası takımına sahip olabilmek. Özellikle dönen sandalyesinin de olup canı sıkıldıkça üzerinde dönmeyi çok istiyor.

Mehmet’i hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

02_erk_teddy_180x180 copy.jpg

EREN,14, LÖSEMİ

Eren 14 yaşında, Batman’da yaşıyor, lösemi hastalığı ile mücadele ediyor. Çok aklı başında ve hayalleri olan bir genç. Hayvanları çok seviyor ve büyünce veteriner olmayı istiyor.  Rahatsızlığı nedeniyle sürekli hastanede olan Eren, “telefon vakit geçirmeme çok yetersiz kalıyor taşınabilir bir oyun bilgisayarımın olmasını çok isterdim” diyor.

Eren’in hayaline kavuşturmak isterseniz kampanyasına destekte bulunabilirsiniz.

Sizlerin de Destekleriyle Gerçekleşen Dilekler

03_erk_teddy_180x180 copy.jpg
06_kiz_teddy_180x180 copy.jpg
10_erk_teddy_180x180 copy.jpg
01_erk_teddy_180x180.jpg
09_erk_teddy_180x180 copy.jpg
10_erk_teddy_180x180 copy.jpg

MERVE, 4, A.L.L.

GİZEM, 9, HİDROSEFALİ

YAŞAR, 14, A.L.L.

TAMER, 13, A.L.L.

ILGIN, 5, Y.DOKU KANSERİ

SEMRA, 10, LÖSEMİ

bottom of page