top of page
WhatsApp Image 2022-08-18 at 09.56_edited.jpg

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Make-A-Wish Türkiye olarak, uzun yıllardır dilek çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirebilmek adına farklı kurumlarla, farklı iş birlikleri gerçekleştirdik. Yaptığımız işler esnasında hem var olan projelerimize katkı sağladık, hem de birlikte çalıştığımız kurumun yapısına uygun projeler tasarlayarak çocukların hayallerini unutulmaz kıldık.

 

Bu hayalleri unutulmaz kılarken yaptığımız projelerimiz ise birbirinden renkli olmakla beraber, her geçen gün sayıları da arttı.

Dilek Empati Atölyesi

Birlikte çalıştığımız kurumlar sosyal sorumluluk projeleri için ayırdıkları bütçe ve bünyelerinde barındırdıkları ekipleriyle beraber bize destek oluyorlar. Kurumların ekipleri ile birlikte, dilek çocuklarımızın hayallerini gerçekleştireceğimiz o büyük günü en etkili ve yaratıcı şekilde planlıyoruz.

 

Ardından büyük gün geldiğinde, tam bir ekip çalışmasıyla harikalar yaratıyor ve çocuklarımızın hayallerini unutulmaz kılıyoruz.

WhatsApp Image 2022-08-18 at 09.56_edited.jpg
WhatsApp Image 2022-03-23 at 16.14.41 (1).jpeg

Dilek Ağacı Projesi

İş birliği yaptığımız kurumlar için özel olan günlerde sıra dışı bir ağaç yaratıyoruz.

 

Bu ağaç fiziki veya dijital olarak tasarlanıyor ve üzerine Make-A-Wish Türkiye’nin güzel çocuklarının dilekleri asılıyor. Dallarında dilekler açan bu ağaçlar sayesinde, tüm kurum çalışanları çocukların isteklerini rahatlıkla görebiliyor ve diledikleri şekilde destekte bulunabiliyorlar.

Maraton

Türkiye’nin bazı şehirlerinde ve belirli tarihlerde düzenlenen maratonlarda bize destek olmak isteyen kurumların çalışanlarıyla beraber yürüyoruz, koşuyoruz. Hep birlikte dilek çocuklarımızın hayallerine yürüdüğümüz Maraton’da, çok daha fazla insana ulaşarak büyük farkındalıklar yaratıyoruz.

UCRY5300.JPG
Ekran Resmi 2022-08-18 15.18.13.png

Özel Gün Bağışlama

Birbirinden farklı kurumlar, kendileri ve çalışanları için önem arz eden özel günlerini riskli hastalıklarla mücadele eden dilek çocuklarımız adına bağışlıyorlar. Başlattıkları bu bağış kampanyasının içeriğini çevrelerindeki herkesle paylaşarak hayalleri gerçekleştirmemize destek oluyorlar.

Kurumsal E-Kartlar

Kurumlar, çalışanları için önemli olan özel günleri kutlamak adına Bir Dilek Tut Derneği’ne bağış yaparak E-Kart alıyorlar. E-Kartları doğum günü, sevgililer günü, anneler/babalar günü, kadınlar günü gibi her türlü özel gün için alabilmekle beraber, güzel bir amaç uğrunda dilek çocuklarımıza da destek olabiliyorlar.

ÖD1.png
shutterstock_232646038.jpg

Dilek Dükkanı

Kurumlar, hayallere ulaşma yolunda çok tatlı ve birbirinden farklı ürünler sattığımız Dilek Dükkanımızdan alışveriş yaparak, kurum çalışanlarının özel günlerini kutlayabilirler. Doğum günü, sevgililer günü, anneler/babalar günü, kadınlar günü gibi pek çok özel güne hitap edebilecek olan Dilek Dükkanı sayesinde, hem çalışanların yüzü gülüyor, hem de dilek çocuklarımızın…

Marka İş Birlikleri

Kurumların, hali hazırda var olan projelerimizin dışında gerçekleştirmeyi istedikleri bir proje içeriği varsa, bu isteklerine uygun yeni bir proje tasarlıyoruz. Birlikte tasarladığımız her projenin, dilek çocuklarımız için ortaya koyulmasıyla beraber, bu projeleri tasarlarken hayal kurmakta sınır tanımıyoruz.

shutterstock_1342491251.jpg
bottom of page