top of page
shutterstock_144993463.jpg

Hayalimi Paylaş Projesi Nedir?

Make-A-Wish Türkiye olarak dilekleri gerçekleştirip, güzel bir amaca hizmet ederken, eğitim kurumlarımızın destekleri de bizim için oldukça büyük önem arz ediyor; çünkü yaptığımız çalışmalarda gençlerin dinamikliğini, enerjisini ve harika fikirlerini görmek bizlere inanılmaz güç veriyor.

Öğrenciler, eğitim yılları boyunca aslında oldukça girişken ve üretken bir süreçten geçiyorlar. Bu süreçte sosyal sorumluluk projelerinde keyifle yer alırken, aynı zamanda unutulmaz deneyimler kazanma şansı elde ediyorlar. 

Make-A-Wish Türkiye olarak, onları bu güzel duygularla ve deneyimlerle buluşturmak için Hayalimi Paylaş projemizi ortaya koyduk. Öğrenciler bu projeye dahil olarak yüzlerce çocuğu mutlu edebilir, edindikleri deneyimler sayesinde kendilerini ve iç dünyalarını yeniden tanımlayabilir ve dünyaya çok daha özel bir pencereden bakma olanağı kazanabilirler.

Gençlerimizin, gönüllülük esasına dayalı yer aldıkları her projeye dört elle sarılıp muazzam işler ortaya koyacaklarından hiç şüphemiz olmamakla beraber, onları aramızda görmeyi ve dilek çocuklarımızın hayallerini onlarla paylaşmayı heyecanla bekliyoruz. 

Hayalimi Paylaş Projesi Kapsamında Neler Yapabiliriz?

Tatlı bir girişimde bulunup, okulunuzda Make A Wish bağlantısıyla Topluluk/Kulüp kurarak Dilek Çocuklarımıza güç verecek Sosyal Sorumluluk Projeleri üretebilir veya unutulmaz birer deneyim olan dilek gerçekleştirme etkinliklerimize katılım sağlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=zaaeZEX1ERs

Doğum günü bağışlama etkinlikleri düzenleyip hayallere dokunarak bir dilek çocuğunun dileğini unutulmaz kılabilirsiniz.

https://fonzip.com/birdilektut/kampanya/neslihan-sadikoglu-nun-dogum-gunu-kampanyasi

Sosyal Sorumluluk dersleri için gerçekten fayda sağlayacak seminer gibi projeler/etkinlikler gerçekleştirerek daha fazla öğrencinin kalbine dokunmamıza destek sağlayabilirsiniz.

Özel günler için hazırladığımız Hediye E-Kartlarımızdan bağış karşılığında alarak sevdiklerinizin yüzünü güldürebilir, aynı zamanda da dilek çocuklarımızı mutlu etmemize yardımcı olabilirsiniz

https://birdilektut.org/dilekdukkani/

shutterstock_714497920_edited.jpg

Hayalimi Paylaş Proje Partnerlerimiz

Hayalimi Paylaş Projesi ile hayatları değiştiren dilekler sizinle başlar.

Hayalimi Paylaş Gönüllüsü Olarak Bu İyilik Hareketine Sen De Katıl!

Aşağıda bulunan butondan proje partnerlerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve Hayalimi Paylaş Kulübü/topluluğu kurmak için: mail@birdilektut.org adresinden iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page